Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > رونمایی از پرتال جدید دانشگاه

 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات:

رونمایی از پرتال جدید دانشگاه

همزمان با سالگرد یوم الله نهم دی، با حضور رئیس و معاونان و جمعی از کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی از پرتال اطلاع رسانی جدید دانشگاه رونمایی شد.

دکتر حمید راشدی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در این مراسم با تشریح چگونگی طراحی این پرتال گفت: یکپارچه سازی و استاندارد سازی سایتهای کلیه واحدهای دانشگاه یکی از اهداف اصلی راه اندازی این پرتال است.

وی در ادامه افزود: طراحی سایت باید به گونه باشد که مخاطب بتواند با پرتال ارتباط خوبی برقرار کند.

در ادامه نیز مهندس گل نژاد سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه به تشریح امکانات و مزایای پرتال جدید نسبت به پرتال قبلی پرداخت و در ادامه سخنان خود به ویژگی های منحصر به فرد پرتال اشاره کرد و گفت: یکی از ویژگی های این پرتال امکان استفاده از آن از طریق تمامی مرورگرها در انواع سیستم عامل های رایانه ای می باشد.

وی خاطرنشان کرد: برای طراحی این پرتال جلسات کارشناسی متعددی در کمیته سیستمهای جامع نرم افزاری ذیل شورای فاوای دانشگاه تشکیل شده است وعلاوه براین بنابر برنامه ریزی های انجام شده این پرتال با توجه به استاندارد های روز در فضای مجازی فعالیت خود را انجام می دهد.

در ادامه، مراسم رونمایی از پرتال توسط دکتر محمد اخباری رئیس دانشگاه انجام شد. وی ضمن قدردانی از زحمات تمامی دست‌اندرکاران راه‌اندازی پرتال جدید به ضرورت نظارت بر به روز بودن محتوای کلیه سایتها اشاره نمود و افزود: پرتال دانشگاه باید آیینه تمام نمای فعالیتهای دانشگاه در فضای مجازی باشد.

وی خاطرنشان کرد: ضرورت دارد تا وب سایت انگلیسی دانشگاه نیز در اسرع وقت به روزرسانی شود و امکان رصد فعالیتهای دانشگاه در عرصه بین الملل نیز فراهم شود.


١٤:٣٦ - چهارشنبه ٩ دی ١٣٩٤    /    عدد : ٢١٥٨٦    /    تعداد نمایش : ١٢٤٨